26
So, Wrz

Demi Lovato pomogła w zaręcznych dwóch gejów. Doszło do tego podczas jej koncertu (video)

fot. instagram

Rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podczas jednego z ostatnich koncertów Demi Lovato na scenie doszło do niecodziennej sytuacji. Na oczach kilku tysięcy osób odbyły się zaręczyny dwóch gejów.

Demi Lovato często podczas swoich koncertów zaprasza na scenę fanów. Czasem to, kto pojawi się u jej boku jest wcześniej zaplanowane. Tak też było i tym razem. Shane Bitney Crone, aktywista środowiska LGBTQ i twórca filmowy postanowił poprosić piosenkarkę o pomoc w zaręczynach ze swoim chłopakiem, muzykiem Rayvonem Owenem. Kiedy ten drugi wszedł na scenę, Shane ukryty był pod nią. W odpowiednim momencie został podniesiony przez ruchomy element sceny. Na oczach kilku tysięcy osób oświadczył się Rayvonowi, a ten odpowiedział "Tak"!

Wielkie emocje towarzyszyły nie tylko chłopakom. Publiczność głośno wyrażała aprobatę dla tego związku. Z resztą Demi Lovato również była wzruszona. - Niektórzy z was nie wiedzą, że są to dwaj z moich bliskich przyjaciół - powiedziała artystka przepełniona emocjami.  Następnie wokalistka wykonała utwór "Yes" z jej albumu "Confident" z 2015 roku. Tłem były zdjęcia świeżo upieczonych narzeczonych.

- Rayvon, nie mogę się doczekać, żeby spędzić z Tobą resztę mojego życia, i nie mogę się doczekać, żeby oficjalnie nazywać Cię moim narzeczonym! - napisał później na swoim profilu na facebooku Shane Bitney Crone. Znalazły się również podziękowania dla piosenkarki - Muszę podziękować Demi za to, że jesteś wspierającą przyjaciółką i za pomoc w ostatniej nocy. To był jeden z najwspanialszych momentów w moim życiu! Chciałbym również podziękować za wszystko, co zrobiłaś i nadal robisz dla młodych ludzi, a zwłaszcza społeczności LGBT. Twoje serce, Twój głos i Twoja aktywność sprawiają, że każdy czuje się zaakceptowany, mniej samotny, bardziej wzmocniony i bardziej optymistyczny.

Trzymamy za chłopaków kciuki i życzymy szczęścia, a poniżej film z zaręczyn :)

 

 

Maciej Januchowski