27
So, Lut

Bartek Jędrzejak: "Big Brothera" wygrała Madzia, to znaczy, że wygrała tolerancja

fot. x-news

Rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę (16 czerwca) odbył się finał pierwszej edycji programu "Big Brother", w którym decyzją widzów zwyciężyła Magda Wójcik. - Była jedną z moich faworytów, chociaż jestem zdziwiony, że wygrała - skomentował Bartek Jędrzejak, współprowadzący program. - Big Brother nauczył mnie, że nie należy oceniać człowieka po opakowaniu - dodał.

W programie Magda darzyła wielką sympatią, a być może nawet przyjaźnią Łukasza Darłaka. Chłopak przyznał przed kamerami, że jest gejem. Na wielkie wsparcie mógł liczyć ze strony m.in. właśnie Magdy. Zwycieżczyni show miała już bliskie, ale niestety smutne dla niej relacje z osobą LGBT. Chłopak, w którym się zakochała był gejem. Informację o tej nieszczęśliwej miłości wyjawił w "pokoju zwierzeń" jej przyjaciel... Łukasz. 

Jędrzejak po finale programu Big Brother powiedział, że w jednym z komentarzy na jego profilu ktoś napisał "Bartek, Big Broter 2019 wygrała Madzia, a to znaczy, ze wygrała tolerancja". - To jest piękne, że ktoś kolorowy, barwny, trochę z innego świata porwał serca widzów - dodał współprowadzący show.