29
Śr, Cze

Roobens wykorzystał program na żywo w TVP i opowiedział o swoich relacjach z chłopakami

fot. screen z TVP3 Katowice

Rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Znany influencer Mateusz Ledwig był gościem porannego programu TVP 3 Katowice. Podczas rozmowy o jego książce widzowie mogli usłyszeć o tym, że żyje w związku jednopłciowym. 

Mateusz występuje pod pseudenimem Roobens. Był gościem programu "Dzikie budziki", w którym odpowiadał o swojej książce "Godej" związanej z gwarą śląską. Widzowie porannego programu mogli usłyszeć od Ledwiga m.in. to, że żyje w związku homoseksualnym i że jego zdaniem, pod względem relacji pomiędzy osobami, nie różni się on od relacji heteroseksualnej. Chłopak mógł to powiedzieć, bo wykorzystał fakt, że program emitowany był na żywo i nie było możliwości ewentualnego ocenzurowania materiału przez TVP. 

- "A teraz z grubej rury na dzień dobry w TVP. Uważam, że warto chodzić do TVP, szczególnie na programy live, kiedy nikt Cię nie zdejmie z anteny, bo sukcesem jest to, żeby wbić się spontanicznie z przekazem LGBT do odbiorców, którzy totalnie się tego nie spodziewają i może jeszcze nie rozumieją. Moja dzisiejsza rozmowa w katowickiej TVP. Prawdziwa, prawilna i tęczowa. Po to się chodzi do TVP. - napisał na swoim profilu na instagramie, gdzie wrzucił również fragmenty z programu. 

Poniżej możecie zobaczyć materiał z Roobensem (cały czas dostępny jest na profilu TVP).

 

(Maciej Januchowski)