Wszystkie filmy

Beata Tadla była gościnią Macieja Orłosia. Dziennikarka zdradziła, że jedną z kwestii, która jest dla niej ważna to stawanie po stronie osób LGBT+. Wyraziła również dezaprobatę pomysłu tworzenia ustawy "stopLGBT".

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak opowiedzieli m.in. o tym jak zamieszkali razem, czego się o sobie wzajemnie dowiedzieli oraz o tym, kto komu podbiera rzeczy z szafy.

To o jego serce rywalizowało trzynastu uczestników pierwszego polskiego gejowskiego show randkowego. Jacek Jelonek tuż przed finałem opowiedział m.in. o tym gdzie chciałby wziąć ślub, a może byłby to związek partnerski oraz dlaczego wrócił do Polski z bardziej przyjaznego dla osób LGBT+ miejsca na Ziemi.

Mateusz Kozioł to jeden z uczestników pierwszego w Polsce gejowskiego programu randkowego. Wśród pozostałych wyróżniał się m.in. tym, że do czasu udziały w show nie był wyoutowany przed rodziną.

Rozmowa z Piotrem Grabarczykiem, dziennikarzem, działaczem na rzecz równości społeczności LGBT+, youtuberem prowadzącym kanał "Grabari.pl".

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Rozmowa z prezeską największej imprezy równościowej w Polsce, Julią Maciochą. Parada Równości 19 czerwca 2021 r. w Warszawie przejdzie po raz 20!

"Nieidealni. Collin" - książką o takim tytule debiutuje na polskim rynku wydawniczym Karolina Głowska. Główną rolę ogrywa tu wątek LGBT+. Książka ma swoją premierę dziś (30.04), a ukazała się pod patronatem PrideNews.pl.

Przyszły piątek będzie tęczowy, a wszystko za sprawą przypadającego na 25 października Tęczowego Piątku.