09
Cz, Lip

Honorata Skarbek: "Dlaczego miałabym tolerować gejów? (video)

fot. Honorata Skarbek/ instagram

Wiadomości
Tools
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Honorata Skarbek piosenkarka, szafiarka, blogerka nagrała dla swoich fanów film zatytułowany "Dlaczego miałabym tolerować GEJÓW?". Co oznacza to wyznanie gwiazdy?

Skarbek tym razem postanowiła zająć się poważnym tematem. Nie jest to video mówiące o kolejnym ciuchu czy stylizacji, a o tolerancji. Do swojego "show" zaprosiła dziennikarza i blogera Piotra "Grabari" Grabarczyka. Na co dzień wyoutowanego geja związanego z Wirtualną Polską. Dla niewtajemniczonych to ten sam, który pytał Jacka Kurskiego, prezesa TVP czy w programie "Pierwsza randka" jest szansa na to, by pojawiły się pary homoseksualne. Pytanie zainteresowało środowisko LGBT, a w prawicowych mediach i ich komentatorów wywołało burzę.

ZOBACZ FILM

W filmie Honorata Skarbek mówi m.in. o tym, że od wczesnych lat swojego życia w jej otoczeniu pojawiały się osoby homoseksualne i do teraz nic się nie zmieniło. Nadal pokaźne grono jej znajomych stanowią przedstawiciele środowiska LBGT - to nie jest dla mnie jakakolwiek forma kategoryzowania ludzi - stwierdziła celebrytka. Skarbek przepytywała Grabarczyka m.in. o jego coming out, sytuację mniejszości seksualnych w szkołach i tolerancji.

Brawo za inicjatywę!