19
Pn, Kwi

Niezwykła wersja utworu "This is me" dla osób LGBTI. Obejrzyj wideo!

fot. za. YouTube/Shosana Bean

Wiadomości
Tools
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Sztuka to potężna rzecz - może podnieść, wzmocnić, przełamać bariery i uzdrawiać. To wszystko, co robi nowa wersja "This Is Me" i więcej."This Is Me" to piosenka o byciu tym, kim jesteś i pewności siebie. W filmie, ludzie występujący w serialu PT Barnuma śpiewają to, razem z kobietą z brodą na czele. W tym nowym ujęciu weteran Broadwayu Shoshana Bean śpiewa piosenkę, by przynieść korzyści osobom LGBTI. Wpływy ze sprzedaży piosenki zostaną przekazane na rzecz Centrum LGBT  z Los Angeles.

Choreografa została przygotowana przez Travisa Walla. Na początku mężczyzna ma na ciele słowa takie jak "pedał", "porażka" i "lekkomyślność". Wraz z postępem tańca słowa powoli znikają. Na koniec słowa takie jak "godny", "ocalały" i "bezpieczny" zastępują poprzednie. To piękna i porywająca wersja. Zarówno Bean jak i Wall dają w pełni zrealizowany i emocjonalny występ.

"Chciałem dać miejsce, które jest lokalne i przemawia do mojego serca" - powiedział Bean o Centrum. "Chcę zwrócić uwagę na tych, którzy walczą o równość i są akceptowani za to, kim są. Dla mnie było to naturalne. "

Bean rozpoczęła swoją karierę teatralną w oryginalnej obsadzie "Hairspray". Następnie połączyła się z pożądaną rolą Elphaby w Wicked.

"Jest to piosenka, o której myślę, że przemawia do każdego, kto czuje się inaczej lub czuje się nieswojo we własnej skórze, chce być tym, kim jest lub za to, jak chce żyć swoim życiem".

 

źródło: Gaystarnews.com