01
Pn, Mar

Piotr and Paweł: "To nie jest nasza historia". Fani zachwyceni!

fot. Piotr and Pawel/ piotrandpawel.pl

Wiadomości
Tools
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Youtuberzy Piotr and Paweł, po trzech tygodniach nieobecności,  wrzucili na swój kanał nowy film. Opisali go "To nie jest NASZA HISTORIA".

Muzyczna historia poszukiwania szczęścia już niejednokrotnie była przedstawiana w różnych filmikach. Tym razem jednak warto zwrócić uwagę na produkcję youtuberów środowiska LGBT, pary Piotr and Paweł. - Tekst piosenki choć nie dotyczy naszego związku może okazać się Ważnym dla wielu z Was. - napisali w opisie swojej produkcji. Film łapie za serce nie tylko pod względem piosenki, choć ta jest świetna. Chłopacy wybrali utwór "Love In The Dark" z repertuaru Adele w coverze Leroya Sancheza. Ważnym aspektem, jak to przy filmie, jest obraz.

Fani pary są zachwyceni ich nowym filmem. W komentarzach można przeczytać same pochlebne opinie: "Oglądam was od niedawna i już was uwielbiam :D", "Piękna historia tak jest w życiu, nie dostrzegamy tego, co jest obok nas ani ludzi, którzy są blisko nas, labirynt życia przemierzamy dostrzegając znaków", "Sztos! Genialny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie!", "Ale macie pomysły :-) coraz lepsi z każdym kolejnym filmikiem tego typu ;-)" - a to tylko pierwsze z brzegu opinie.

Jak widać przerwa, nawet 3-tygodniowa służy Piotrowi i Pawłowi, choć wielu widzów wolałoby by chłopacy nie zostawiali ich na długo :).

 

 

Maciej Januchowski