09
Cz, Lip

Łukasz Sabat z tytułem Mister Gay Poland 2018

fot. Mr. Gay Poland/ instagram

Wiadomości
Tools
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Łukasz Sabat zdobył tytuł Mister Gay Poland 2018. Nowy mister będzie za miesiąc reprezentować Polskę w europejskich wyborach.

Finał wyborów Mister Gay Poland odbyły się w sobotę w klubie HAH w Poznaniu. O tytuł najpiękniejszego starało się 12 uczestników wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Najlepszy jednak mógł być tylko jeden i został nim Łukasz Sabat. Był on też faworytem internautów do tego tytułu. 33-latek przez najbliższy rok będzie dumnie nosił tytuł najpiękniejszego polskiego geja. Jego poprzednikiem był Kacper Sobieralski (wywiad z Kacprem znajdziecie TU).

Łukasz Sabat mieszka w Kopenhadze, a pochodzi z Krakowa - tyle przynajmniej wiadomo z jego profilu w mediach społecznościowych. Śledząc jednak jego profil na instagramie można bez problemu wywnioskować, że lubi być fotografowany i to nie są zwykłe selfie. Spora ich część to akty (oczywiście z odpowiednią cenzurą). Aktualnie śledzi go tam ponad 4 300 osób. Od lat zajmuje się promocją PrEP.

Nowy Mister Gay Poland już za niespełna miesiąc będzie reprezentował nasz kraj na europejskich eliminacjach. W tym roku wybory Mistera Gay Europe odbywają się w Polsce.

https://www.instagram.com/p/BlIrzixgnnT/

https://www.instagram.com/p/BkGLnt8Atne/ 

 https://www.instagram.com/p/BhKLfQGFv7R/

 https://www.instagram.com/p/BdXsQokFyhL/

https://www.instagram.com/p/BcCablXluJY 

https://www.instagram.com/p/BhKLfQGFv7R/