[REQ_ERR: 403] [KTrafficClient] Something is wrong. Enable debug mode to see the reason.
Notice: PHP Startup: Error reading from ! in /pridenews/plugins/system/tagz/tagz.php on line 366
14 kandydatów w tym roku powalczy o tytuł Mr Gay Poland. Ruszyło głosowanie - Pridenews.pl - portal LGBT
19
So, Cze

14 kandydatów w tym roku powalczy o tytuł Mr Gay Poland. Ruszyło głosowanie

Wiadomości
Tools
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Każdy z nich ma szanse, każdy wierzy w swoje zwycięstwo, ale wygranym może być tylko jeden. Mowa o tytule Mr Gay Poland. Właśnie wystartowało głosowanie.

W tym roku o tytuł Mr Gay Poland ubiega się 14 kandydatów. Każdy z nich ma ochotę przez rok pełnić rolę ambasadora konkursu i zgarnąć najwyższy tytuł. Wygrany może być tylko jeden. Zwycięzca dołaczy do grona tych, których "królowanie" już minęło. A byli to Andrzej Berg, Kacper Sobieralski i ustępujący Łukasz Sabat. Organizatorem konkursu jest istniejące od dwóch lat Stowarzyszenie Mr Gay Poland. W tym roku nastąpiła zmiana klubu, w którym odbędzie się Gala Finałowa. Podczas poprzednich edycji finał konkursu miał swoje miejsce w poznańskim klubie HAH. Teraz konkurs pozostaje w stolicy wielkopolski, jednak odbędzie się u konkurencji, czyli w klubie PUNTO PUNTO. 

W czwartek (26.07) ruszyło głosowanie SMS na kandydatów ubiegających się o tytuł Mr Gay Poland Publiczności 2019. Aby oddać głos na swojego faworyta należy wysłać SMS-a o treści TYP.MR.X (gdzie X oznacza numer kandydata) na numer 72480. Koszt jednej wiadomości to 2,46 zł brutto. Głosowanie kończy się 10 sierpniao godzinie 20.00. 

Poniżej prezentujemy kandydatów do tytułu.

(Maciej Januchowski)