[REQ_ERR: 403] [KTrafficClient] Something is wrong. Enable debug mode to see the reason.
Notice: PHP Startup: Error reading from ! in /pridenews/plugins/system/tagz/tagz.php on line 366
4. Wybory Mr Fetish Poland 2018 - Pridenews.pl - portal LGBT

4. Wybory Mr Fetish Poland 2018

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

4. Wybory Mr Fetish Poland 2018

4. Wybory Mr Fetish Poland 2018

Wzorem większości państw zachodnioeuropejskich, w których od wielu lat równolegle do wyborów Mister Leather i Mister Rubber odbywają się wybory Mister Fetish, również w Polsce przeprowadzamy te ostatnie, o szerszej formule, umożliwiające publiczne pokazanie się wielbicielom WSZELKICH fetyszów, nie tylko skóry i nie tylko gumy, choć ich również. Jako klub, który przez cztery lata z rzędu był miejscem polskich wyborów skórzanych, dysponujemy doświadczeniem pozwalającym nam sprawnie zorganizować już po raz czwarty wybory Mistera Fetish Poland.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu w charakterze kandydatów do tytułu prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyborów, a następnie o wypełnienie i przesłanie mailem na adres klubu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi zdjęciami w terminie do 10 czerwca 2018.

Wybory odbędą się w sobotę 16 czerwca 2018. Złożą się na nie: prezentacja kandydatów do tytułu; głosowanie publiczności; ogłoszenie werdyktu (na podstawie li tylko głosowania gości zgromadzonych w klubie; głosy oddane na karteczkach będą przeliczone na scenie przy świadkach w osobach kandydatów oraz wszystkich obecnych), ceremonia przyznania tytułów Mistera i Wicemistera oraz wręczenia nagród od sponsorów. Po części oficjalnej zapraszamy na Multifetish Party (różne ubrania fetyszowe najmilej widziane!) oraz ABBA Afterparty (tło dźwiękowe zgodnie z nazwą).

NAGRODY

Sponsorzy Wyborów Mr Fetish Poland 2018 przygotowali dla Laureatów następujące nagrody:

klub Dark Angels: dla Mistera 500 zł w gotówce.

sklep internetowy Stallion.pl: dla Mistera voucher o wartości 500 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sklep internetowy Stallion.pl: dla Wicemistera voucher o wartości 200 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sauna Heaven, Warszawa: dla Mistera i Wicemistera bezpłatne wejściówki do sauny. Również kilka dla wybranych osób spośród publiczności.

Tongariro/OutFilm: dla Mistera i Wicemistera po egzemplarzu DVD filmu biograficznego „Tom of Finland” Dome Karukoskiego.

Część nagród zostanie wręczona podczas gali wyborczej. Vouchery zostaną przesłane zwycięzcom na ich adresy mailowe.

Ustępujący Mr Fetish Poland 2017 – Przemek przekaże tytuł jednemu z następców

 

źródło: FB